http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/09.jpg
09
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/03.jpg
03
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/04.jpg
04
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/08.jpg
08
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/06.jpg
06
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/07.jpg
07

Про нас

Для кожного з нас одним з найважливіших подій у житті є народження малюка. Ми з ніжністю дивимося як він спить, з цікавістю, коли грає, з турботою, коли їсть, і з радістю, коли посміхається. І саме цей маленький клубочок стає сенсом життя, продовженням нас … Ми хочемо дати нашому маляті все саме потрібне і важливе, але в голові щодня зароджується безліч питань і страхів. Адже саме від нас залежить який особистістю він виросте поруч з нами …

Домашній затишок, привітний адміністратор, грамотні педагоги зустрінуть Вас, і допоможуть малюкові і Вам швидко адаптуватися до нового оточення, залучитися до нового захоплюючго і пізнавального світу.

Наші педагоги – професіонали і практики своєї справи, які керуються сучасними методичними розробками, не тільки знають, але й люблять свою справу.

Потрапляючи в атмосферу доброти і позитивних емоцій нашого Центру, кожен малюк отримає саме стільки уваги, скільки необхідно для його розвитку. Правильно підібрані методики і підготовлені програми допоможуть Вашій дитині швидко досягати результатів і успіхів у розвитку. А посмішка малюка, як для Вас, батьків, так і для нас, педагогів, – стане кращою нагородою!

Запрошуємо до нашого Центру діточок та їх батьків, які піклуються про гармонійний розвиток своєї дитини!

 

mini-sad

Підпишіться на розсилку