http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/09.jpg
09
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/03.jpg
03
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/04.jpg
04
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/08.jpg
08
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/08/06.jpg
06
http://piznajko.com.ua/wp-content/uploads/2016/09/07.jpg
07

Хореографія

Танок – один із видів розваг, який сприяє емоційній розрядці, подоланню негативних емоцій, зняттю напруження. Як відомо,в людині генетично закладена потреба у психічній та фізичній рівновазі, тому нам подобається танцювати, особливо дітям, які в такий спосіб можуть також виразити себе та задовольнити потребу в русі.

Саме за допомогою відповідних рухів, поз, міміки, жестів під музику дитина може передати свій настрій, почуття, переживання, влучно розкрити цілісний музично – руховий образ. Усе це допомагає розвивати танцювальну творчість, яку слід розуміти як здатність дитини створювати нові рухи, варіанти комбінування та ускладнення вже відомих елементів, а також це вміння самостійно імпровізувати в процесі музично – рухової діяльності відповідно до особливостей музичного твору на основі вивчених танцювальних та образних рухів.

Танцювальна діяльність також сприяє психічному розвитку дитини: розширенню кругозору, активізації пізнавальних процесів,розвитку довільної уваги, пам’яті ( зорової, слухової, рухової), творчої уяви.

Мета:

Залучення дітей до краси хореографічного мистецтва;

Виховання інтересу та любові до танцювальної діяльності;

Формування початкових хореографічних умінь та навичок;

Засвоєння нескладних танцювальних рухів та етюдів;

Розкриття та розвиток творчого потенціалу, виявлення та створення умов розвитку обдарованих дітей, поведінки та культури одягу, виховувати морально – вольові якості.

Завдання:

  • Ознайомити дітей з різними видами танцювального мистецтва (народним, бальним, класичним,сучасним) та доступною термінологією відповідного хореографічного напрямку;
  • Формувати навички виконання хореографічних рухів, які відповідають віковим особливостям та індивідуальним можливостям дітей, сприяти розвитку вміння вільно володіти своїм тілом і користуватися необхідними засобами рухової виразності (добирати до рухів відповідні пози, жести та міміку);
  • Вчити співвідносити рухи з характером музики, розвивати почуття ритму.

horeo

Підпишіться на розсилку